Blog

АромаКомпанія "Feedersport" почала випуск нової продукції, яка представляє собою різноманітні ароматизатори та їхні мікси.Також присутня в ассортименті меласа натуральна і меласа ароматизована.Серія преміум - це висококонцентрований ароматизатор, який використовується для покращення прикормки та придання їй відповідного запаху і смаку. Лящові мікси мають різні запахи.Так, лящ № 1 - більш різкіший мигдальний відтінок, а лящ № 2 і лящ № 3 - з нотками горіхів, який дуже полюбляє лящ і його "родичі". Під різну водойму і період року підбирається відповідний лящовий мікс.

Читати далі...

Звіт Олега Левицького з Чемпіонату України.Наша поїздка на Чемпіонат України, традиційно розпочалась із зустрічі в нашого капітана Ігора Веселовського вдома. Загрузивши речі та випивши ароматну каву, приготовлену Світланою Веселовською, ми вирушаємо. 

Читати далі...

Звіт Олега Левицького з відборів у збірну України 2018Ми довго думали над тим чи їхати на відбори чи ні. Остаточно вирішили за два тижні до поїздки і почали готуватись. 
З перших днів тренувань я визначився з складом прикормки, це Браунінг Black Magic 3 кг зволежена атрактіксом Feedersport Плотва. На неї дуже гарно реагували підлящ з плотвою. 

Читати далі...