#

Звіт Олега Левицького з відборів у збірну України 2018

Ми довго думали над тим чи їхати на відбори чи ні. Остаточно вирішили за два тижні до поїздки і почали готуватись. 
З перших днів тренувань я визначився з складом прикормки, це Браунінг Black Magic 3 кг зволежена атрактіксом Feedersport Плотва. На неї дуже гарно реагували підлящ з плотвою. По оснасткам: фідерна бусинка (FFB) + буфер (SBBS). Вагався на рахунок фідергама, але так як в приловах попадався лящ 500-600 грам вирішив ставити. Поводок в основному 90 - 120 см, діаметром 0.08 від Fudo. Годівничка Feedersport нова пуля, 40 та 50 грам.
Перший тур. 
Дистанція 47 і 31 м. Закорм по 5 кормушок і стартую з ближньої. З перших забросів стає риба на точку. Попадається підлящ в 60 грам, темп не поганий. На сьогодні найкраща реалізація була з гачком Fudo 6600 #12. Після двох годин ловлі риба пропадає. З права і з ліва рибу продовжували ловити. Перейшов на дальню, без результату, продовжив з паузами до 2 хв. Ловив підлящика десь на грам 500, непоганий бонус. До фініша ще зловив пару дрібних підлящиків і з вагою 4100 я сьомий. Ввечері було над чим подумати з командою. Дякую нашому тренеру і просто хорошій людині Олександру Кваснюку за допомогу і ідеї які мені дуже допомогли.
Другий тур.
Попадаю в цікаву зону де дуже багато малої краснопірки. На ній, на нашу думку, було би важко зробити хороший результат, хоча деякі спортсмени все таки це зробили. Дистанція 37 та 25 м. Оснастка та сама, зміни були тільки у прикормці, я зробив її трішки сухішою.
Стартую з ближньої, прогнозовано починаю ловити плотву і краснопірку в 20 грам. Треба підлящика. Після 2 годин ловлі перехоюджу на 37 м, з першого забросу ловлю підлящика в 250-300 грам. Це вже краще. Розумію що тільки така риба допоможе мені показати хороший результат. Періодично ловлю дрібного підлящика та крупнішого. Перевіряю ближню, без змін, дуже дрібна риба. Фініш. З вагою 5300 я перший. Ну надіюсь нарешті все зрозумів. Ввечері буде що розповісти команді. 
Третій тур.
Попадаю в початок зони, де вже сиділи в перший день Ігор Веселовський та в другий день Андрій Свистович. На жаль результат вийшов не дуже... Назад дороги не було, старався зробити все для хорошого результату. Оснастку і прикормку не змінюю все відпрацьовує на 100%. Дистанція 47 та 28 м. Почав як завжди з ближньої, все дуже сумно... Дуже дрібна плотвичка, верхоплавка та краснопірка. Пробував по вчорашній тактиці, після години ловлі переходити на дальню за більшим підлящиком. На жаль після 30 хв ловлі ніодної покльовки. Перейшов знову на ближню, там все стабільно. Через годину лову дрібної риби перейшов знову на дальню дистанцію. З першого забросу ловлю підлящика грам на 200, заброс, покльовка, і ще одного заводжу в підсак. Підійшла на дальню дрібна плотва. Вернувся на ближню дистанцію і зловив під кінець ще пару дрібних підлящиків. Тааак, ну дуже цікава водойма, кожен день різна рибалка. З вагою 3800, я шостий. Чекаю інформацї по зважуваню. Звоню до Олександра, він мене обнадіює, я попадаю в збірну України 2018 року.
Хочу подякувати на сам перед нашому спонсору компанії Feedersport, без якого поїздка була б не можлива.
Дякую своїм напарникам по команді Ігору Веселовському, Андрію Свистовичу та Олександру Кваснюку за спільну командну роботу. За всі вечори проведені в обговоренні тактики і нюансів ловлі.
Хочу привітати всю збірну і побажати успіхів в Італії.
Ваш Олег Левицький.